İNFO FLASH HABER

Donald Trump’a cinsel taciz suçlaması.

          3 Kadının Donald Trump’a cinsel taciz suçlaması. ABD Başkanı Donald Trump, 3 kadının ortak bir basın toplantısı ile kendisini cinsel tacizle suçlamasına Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.   Trump, ‘Demokratların komplosu’ olduğunu ileri sürdüğü taciz iddiaları için, ‘yalan haber’ dedi. Jessica Leeds, Samantha Holvey, ve Rachel Crooks isimli üç kadın, […]

Donald Trump’a cinsel taciz suçlaması.
12 Aralık 2017 - 16:45 'de eklendi ve 1054 kez görüntülendi.

Trump'a cinsel taciz soruşturması talebi.

 

 

 

 

 

3 Kadının Donald Trump’a cinsel taciz suçlaması.

ABD Başkanı Donald Trump, 3 kadının ortak bir basın toplantısı ile kendisini cinsel tacizle suçlamasına Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.

 

Trump, ‘Demokratların komplosu’ olduğunu ileri sürdüğü taciz iddiaları için, ‘yalan haber’ dedi.

Jessica Leeds, Samantha Holvey, ve Rachel Crooks isimli üç kadın, canlı yayınlanan basın toplantısında cinsel taciz ve saldırı iddialarını dile getirmişti.

İddia sahibi kadınlardan Samantha Holvey, 2006 yılındaki Miss America güzellik yarışması sırasında Trump’ın kendisine ve diğer yarışmacılara sarkıntılık ettiğini iddia etmişti.

Holvey, “Bizi sıraya soktu. Bana bir et parçasıymışım gibi bakıyordu” dedi.

Basın toplantısındaki isimlerden 70 yaşındaki Jessica Leeds ise, 32 yıl önce bir uçuş sırasında yaşandığını iddia ettiği cinsel saldırıyı şöyle anlattı:

“Uçakta yemeğimi bitirdikten hemen sonra üzerime atladı ve beni öpmeye ve sıkıştırmaya başladı. Her tarafıma dokunuyordu”

Pazartesi düzenlenen üçlü basın toplantısının hemen ardından Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, “Başkan bu iddialara daha önce de yanıt verdi ve yalan olduklarını söyledi” dedi. Kaynak BBC

İNFO FLASH HABER

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

PİMG RADİO GSM PLAYER
İLGİLİ HABERLER