İNFO FLASH HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan, 05 ocak 2018’de Paris’te

Recep Tayyip Erdogan se rendra en France le 5 janvier   Le président de la République, Recep Tayyip Erdogan, se rendra en France le 5 janvier à l’invitation de son homologue français Emmanuel Macron.   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan,  yılının ilk resmi ziyaretini, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un daveti  üzerine, Cuma 05 ocak 2018’de Paris’te gerçekleştirecektir.   Le porte-parole […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan, 05 ocak 2018’de Paris’te
01 Ocak 2018 - 18:13 'de eklendi ve 1591 kez görüntülendi.

Recep Tayyip Erdogan se rendra en France le 5 janvier

 

Le président de la République, Recep Tayyip Erdogan, se rendra en France le 5 janvier à l’invitation de son homologue français Emmanuel Macron.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan,  yılının ilk resmi ziyaretini, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un daveti  üzerine, Cuma 05 ocak 2018’de Paris’te gerçekleştirecektir.

 

Le porte-parole de la présidence turque, Ibrahim Kalin, a annoncé que le président Erdogan se rendra en France le 5 janvier à l’invitation de son homologue Emmanuel Macron. Les deux hommes aborderont principalement les dossiers concernant Jérusalem, la Syrie, l’Irak et la lutte contre le terrorisme mais aussi les questions régionales et les relations turco-européennes.

 

Konuya ilişkin açıklama yapan, Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalin, iki lider arasında yapılacak görüşme, dünya gündemi, ortadoğuda gelişen olaylar, terörizim, kudüs ve türkiye avrupa birliği ilişkileri  görüşülecektir dedi.

Kadim Özdemir

info flashaber    –  Paris 01-01-2018

erdoğan macron 5-1-2018--

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER