İNFO FLASH HABER

Fransiz Emniyeti PKK Terör saldırısını ört-bas etmek istedi!

Büyük skandal son anda önlendi, Fransa’nın sahil sehri Marsilya’da gerçkleşen skandal şöyle gelişti,  04-03-2018 akşamı arabasını evinn önüne park eden Marignane Türk derneği yöneticisi AlTINİŞİK Oktay,  06-03-2018  gece 1:40 sularında arabasının  alarmı üzerine balkona çıkarak arabasının kundaklandığını gördüğünü söyledi, Ertesi gün polis karakoluna giderek şikayet dilekçesini vermek istediğini ancak polis tarafından verilen yanıt karşısında şok olduğunu söyleyen AlTINİŞİK olanlara […]

Fransiz Emniyeti PKK Terör saldırısını ört-bas etmek istedi!
14 Mart 2018 - 0:42 'de eklendi ve 4442 kez görüntülendi.

Büyük skandal son anda önlendi,

Fransa’nın sahil sehri Marsilya’da gerçkleşen skandal şöyle gelişti,  04-03-2018 akşamı arabasını evinn önüne park eden Marignane Türk derneği yöneticisi AlTINİŞİK Oktay,  06-03-2018  gece 1:40 sularında arabasının  alarmı üzerine balkona çıkarak arabasının kundaklandığını gördüğünü söyledi,

Ertesi gün polis karakoluna giderek şikayet dilekçesini vermek istediğini ancak polis tarafından verilen yanıt karşısında şok olduğunu söyleyen AlTINİŞİK olanlara halan anlam verememiyorun dedi, ( Fransız polisi arabanız  kundaklama sonucu değil elektirik olabilir diye sigorta şirketine yönlendiriyor)

 

Vatandaş evine dönerek ruting hayatına devam ettiğini. Ama içimi korku sarıyor dedi.

Çünkü AlTINİŞİK Oktay’in  arabası, 14-11-2016 yılında PKK terör örgütü mesupları tarafından yazılan yazılarla tehtid edilmişti.

pkk saldırısı 5

SKANDAL ORTAYA ÇIKTI.

10-03-2018 tarihinde, merkezi Paris’te bulunan OBJECTİF21  teşkilatı’nin ,takip sistemi o video ve yazıyı görür ve derneğin  müşahade, muhakeme, icra masasına bildirir.

işte terör örgütünün web sayfasında paylaştığı  o yazı.

MARSİLYA – ROJACIWAN

Fransa’nın Marsilya şehrine bağlı Marignane bölgesinde Şehit Ali Çiçek İntikam Timi AKP-MHP çetelerine ile işbirliği içerisinde olan bir şahsın aracına eylem düzenledi. Eyleme ilişkin yazılı açıklama yayınlayan İntikam Timi eylemin amacını şöyle yayınladı;

“50 gündür faşist TC devleti Efrîn’de halkımıza karşı imha ve inkar politikası çerçevesinde katliamlar gerçekleştiriyor. Bizler de Avrupa’da yaşayan Kürt gençleri olarak halkımızın intikamı alınana denk AKP ve işbirlikçileri hedefimiz olacaktır. Bundan sonraki süreçte katliamlar durana kadar yoğun eylemsellik içerisinde olacağız.”

 

Objektif 21 İcra masası yapılan uzun araştırma ve kovuşturma sonucu AlTINİŞİK’a ulaşarak olayı sorar. Almış oldukları yanıt üzerine olayın büyük bir skandal olduğu kanısına varırlar.  Sonrasında bütün yetkili kurumları arayarak olayı duyuran, dernek başkanı Tahsin TEK,  muhabirimizin sorduğu soruya ( sayın başkan bu konu neden fransız medyasına düşmedi) TEK  Fransız devletinin teröre verdiği desteğin bir kanıtıdır dedi.

 

TEK,  Türkiye Cumhuriyeti tarafından Türkiye sınırları dışında PKK terör örgütüne karşı Afrin’e yapılan ‘’Zeytin Dalı Harekatı’’nın başlamasıyla PKK terör örgütü Fransa’da yaşayan Türklere yönelik terör eylemlerini artırmıştır.

Fransız yöneticileri uyarılarımıza rağmen,  PKK terör örgütünün gerçekleştireceği Hain ve alçakça saldırılar karşısında önleyici tedbir almamaları düşündürücü olmuştur.  Fransız makamları, Terör örgütü mensuplarını cesaretlendirecek gösteri izinleri vermektedir.   Terör örgütü PKK’nın yapmış olduğu gösterilere marjinal siyasi parti yöneticileri, STK ve parlementerlerin katılması açıkça teröre destek ımajı yaratıyor.

PKK paçavraları ve terörist başının posterleriyle, Fransa topraklarında, terör örgütlerinin  propoganda yapması yasağını getirmesine rağmen, Yasayı açıkca ihlal etmektedir.

Kanunen yasak olmasına rağmen göz yuman Fransız makamları, PKK terör örgütünü adeta ödüllendiriyor. Terör örgütü propagandasını  yapıyor, masum insanlarımıza haince saldırıyor.  yapılan bütün bu olumsuzluklara, güvenlik güçleri müdahale bile etmeden sadece izlemekle yetiniyor.

Fransa gibi medeniyetin eşiği ve hukukun üstünlüğü olan bir ülkede,  teröristlerin böyle cirit atması Fransa için bir utanç kaynağıdır. dedi.
Objectif21 olarak “Yapılan bu hain saldırıları, şiddetle lanetliyor, faillerinin biran evvel yakalanarak adalete teslim edilmesini bekliyoruz” .

 

12-03-2018’de objektif 21 tarafından yönlendirilen AlTINİŞİK ,  ikamet ettiği Marignane’da bulunan karakola giderek şikayetini yenileyerek,  Fransiz makamları’nın  PKK terör örgütü’nün eylemlerini ört bas etmek isteklerini engeller.

Kadim ÖZDEMİR

 

info flashaber Paris 13-03-2018

pkk saldırısı 1 pkk saldırısı 2 pkk saldırısı 3 pkk saldırısı 4

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

 • Murat Altıparmak ;

  Olay üzüntü verici, geçmiş olsun.
  Yazıda bahsedilen web sayfasının linkini de bir şekilde eklerseniz, biz de takibe alırız ve olayın çözülmesi için tanıdıkları devreye sokarız.
  Tekrar geçmiş olsun. Emniyet güçleriyle her an irtibatta olunmalıdır.
  Selamlar, saygılar

  14 Mart 2018 07:28
SON DAKİKA HABERLERİ
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

PİMG RADİO GSM PLAYER
İLGİLİ HABERLER