İNFO FLASH HABER

Türkiye Kupası’nda gruplar belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası’nda grup kuraları çekildi. 32 takımın katıldığı…

Türkiye Kupası’nda gruplar belli oldu
02 Kasım 2016 - 23:43 'de eklendi ve 422 kez görüntülendi.
2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçları Kura Çekimi TFF’nin Beykoz-Riva’daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu’nda gerçekleştirildi. Kura törenine TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlanma Müdürü Besim Yalçın ve kulüp temsilcileri katıldı.
2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası gruplarında; 3. Eleme Turu maçları sonunda rakiplerini mağlup eden 27 takım ile geçen sezon Spor Toto Süper Lig’i ilk 5 sırada bitiren Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor olmak üzere toplam 32 takım yer alıyor.
Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasındaki 32 takım, dörderli 8 grupta çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek. Müsabakalar sonucunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, Son 16 Turu’na yükselecek.
Gruplar
Kura çekimi sonucunda gruplar şöyle oluştu:
A Grubu: Osmanlıspor, Gaziantepspor, Şanlıurfaspor, Kırklarelispor
B Grubu: Sancaktepe Belediyespor, Kasımpaşa, Çaykur Rizespor, İnegölspor
C Grubu: Menemen Belediyespor, Amed Sportif Faaliyetler, Fenerbahçe, Gençlerbirliği
D Grubu: Kayserispor, Boluspor, Darıca Gençlerbirliği, Beşiktaş
E Grubu: Galatasaray, Elazığspor, Tuzlaspor, 24 Erzincanspor
F Grubu: Yeni Amasyaspor, Medipol Başakşehir, Sivasspor, Göztepe
G Grubu: Ümraniyespor, Aydınspor 1923, Akhisar Belediyespor, Bursaspor
H Grubu: Trabzonspor, Gümüşhanespor, Kızılcabölükspor, Atiker Konyaspor
İlk haftanın programı
Ziraat Türkiye Kupası’nda ilk haftanın maç programı şöyle:
A Grubu:
Osmanlıspor-Gaziantepspor
Şanlıurfaspor-Kırklarelispor
B Grubu:
Sancaktepe Belediyespor-Kasımpaşa
Çaykur Rizespor-İnegölspor
C Grubu:
Menemen Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler
Fenerbahçe-Gençlerbirliği
D Grubu:
Kayserispor-Boluspor
Darıca Gençlerbirliği-Beşiktaş
E Grubu:
Galatasaray-Elazığspor
Tuzlaspor-24 Erzincanspor
F Grubu:
Yeni Amasyaspor-Medipol Başakşehir
Sivasspor-Göztepe
G Grubu:
Ümraniyespor-Aydınspor 1923
Akhisar Belediyespor-Bursaspor
H Grubu:
Trabzonspor-Gümüşhanespor
Kızılcabölükspor-Atiker Konyaspor
ekran-resmi-2016-11-02-16_11_12
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

PİMG RADİO GSM PLAYER
İLGİLİ HABERLER