İNFO FLASH HABER

 

 

UYARI !!! Türkiye’ye araba ile yolculuk yapacak ve şuanda yola çıkan vatandaşlarımıza, ÖNEMLE DUYURULUR!!!
Değerli gurbetçiler, Türkiye’ye girişlerinızde ve giris kapılarinda sıra beklemeden, hızlı geçişlerinizin sağlanabilmesi için,
Taşıt Ön Beyan Uygulaması’na ilişkin aşağıda paylaştığımız , videoyu izlemenizi ve gereğini yerine getirmenizi önemle rica ediyoruz.. Taşıt Ön Beyan Uygulaması Ling: https://uygulama.gtb.gov.tr/Tasit1OnBeyan/ Tıkla beyan et.
Turkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı.

03 Temmuz 2019 - 16:47 'de eklendi ve 1848 kez izlendi.

Türkiye’ye araba ile yolculuk yapacak vatandaşlarımıza, ÖNEMLE DUYURULUR!!!

    UYARI !!! Türkiye’ye araba ile yolculuk yapacak ve şuanda yola çıkan vatandaşlarımıza, ÖNEMLE DUYURULUR!!! Değerli gurbetçiler, Türkiye’ye girişlerinızde ve giris kapılarinda sıra beklemeden, hızlı geçişlerinizin sağlanabilmesi için, Taşıt Ön Beyan Uygulaması’na ilişkin aşağıda paylaştığımız , videoyu izlemenizi ve gereğini yerine getirmenizi önemle rica ediyoruz.. Taşıt Ön Beyan Uygulaması Ling: https://uygulama.gtb.gov.tr/Tasit1OnBeyan/ Tıkla beyan et. […]

Cessez-le-feu – Ceasefire – Ateşkes / Free-Palestine / Palestine libre / Özgür-Filistin. Cessez-le-feu – Ceasefire – Ateşkes / Free-Palestine / Palestine libre / Özgür-Filistin.
CFT 94 Valenton et son équipe ont organisé le traditionnel kermesse d’automne 2023 CFT 94 Valenton et son équipe ont organisé le traditionnel kermesse d’automne 2023
La Turquie et le monde turc célèbrent avec fierté le centenaire de la proclamation de la République de Turquie. La Turquie et le monde turc célèbrent avec fierté le centenaire de la proclamation de la République de Turquie.
Türkiye Cumhuriyeti yüzüncü yılını kutluyor / La République de Turquie célèbre son centenaire. Türkiye Cumhuriyeti yüzüncü yılını kutluyor / La République de Turquie célèbre son centenaire.
Batı emperyalizminin hedefleri ve yeni yöntemleri / Les cibles et les nouvelles méthodes de l’impérialisme occidental. Batı emperyalizminin hedefleri ve yeni yöntemleri / Les cibles et les nouvelles méthodes de l’impérialisme occidental.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ