İNFO FLASH HABER

 

 

UYARI !!! Türkiye’ye araba ile yolculuk yapacak ve şuanda yola çıkan vatandaşlarımıza, ÖNEMLE DUYURULUR!!!
Değerli gurbetçiler, Türkiye’ye girişlerinızde ve giris kapılarinda sıra beklemeden, hızlı geçişlerinizin sağlanabilmesi için,
Taşıt Ön Beyan Uygulaması’na ilişkin aşağıda paylaştığımız , videoyu izlemenizi ve gereğini yerine getirmenizi önemle rica ediyoruz.. Taşıt Ön Beyan Uygulaması Ling: https://uygulama.gtb.gov.tr/Tasit1OnBeyan/ Tıkla beyan et.
Turkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı.

03 Temmuz 2019 - 16:47 'de eklendi ve 840 kez izlendi.

Türkiye’ye araba ile yolculuk yapacak vatandaşlarımıza, ÖNEMLE DUYURULUR!!!

    UYARI !!! Türkiye’ye araba ile yolculuk yapacak ve şuanda yola çıkan vatandaşlarımıza, ÖNEMLE DUYURULUR!!! Değerli gurbetçiler, Türkiye’ye girişlerinızde ve giris kapılarinda sıra beklemeden, hızlı geçişlerinizin sağlanabilmesi için, Taşıt Ön Beyan Uygulaması’na ilişkin aşağıda paylaştığımız , videoyu izlemenizi ve gereğini yerine getirmenizi önemle rica ediyoruz.. Taşıt Ön Beyan Uygulaması Ling: https://uygulama.gtb.gov.tr/Tasit1OnBeyan/ Tıkla beyan et. […]

De l’antirépublicanisme de gauche. De l’antirépublicanisme de gauche.
8 mai 1945 : soulagement du peuple français, et début du martyr colonialiste du peuple algérien. 8 mai 1945 : soulagement du peuple français, et début du martyr colonialiste du peuple algérien.
La question arménienne dans le contexte de la Première Guerre mondiale. La question arménienne dans le contexte de la Première Guerre mondiale.
Covid-19 pandemi çerçevesinde sosyal ve finansal destekler. / Liste des aides sociales et financières dans le cadre de la pandémie du Covid-19. Covid-19 pandemi çerçevesinde sosyal ve finansal destekler. / Liste des aides sociales et financières dans le cadre de la pandémie du Covid-19.
Remède Covid-19 : quelle est la bonne combinaison virus-médicament ? Remède Covid-19 : quelle est la bonne combinaison virus-médicament ?
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ