İNFO FLASH HABER

REZALETİN ADİ, TATİL YAPMAYA GELEN MİLLİ FELAKETCİLER..

REZALETİN ADİ, TATİL YAPMAYA GELEN MİLLİ FELAKETCİLER.. EURO 2016 D Grubu ikinci maçında İspanya’ya 3-0 yenilen Türkiye, sergilediği futbolla hayal kırıklığı yaşattı TURK HAVA YOLARI, SOCAR , TFF , MİLLİ TAKIMLAR TEKNİK DİREKTÖRÜ .. YÜKSEK EGOLARI, GÖSTERİŞ DELİSİ, MENFİ ÇIKARLARI YÜZÜNDEN UĞURUNA CANIMIZI YÜREĞİMİZİ KOYDUĞUMUZ TÜM ULUSUN BAYRAĞINA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI DUYARSİZLIK SONUCU SAHİP ÇIKAMAMIŞLARDIR.   […]

REZALETİN ADİ, TATİL YAPMAYA GELEN MİLLİ FELAKETCİLER..
18 Haziran 2016 - 3:11 'de eklendi ve 1562 kez görüntülendi.

REZALETİN ADİ, TATİL YAPMAYA GELEN MİLLİ FELAKETCİLER..

EURO 2016 D Grubu ikinci maçında İspanya’ya 3-0 yenilen Türkiye, sergilediği futbolla hayal kırıklığı yaşattı

TURK HAVA YOLARI, SOCAR , TFF , MİLLİ TAKIMLAR TEKNİK DİREKTÖRÜ .. YÜKSEK EGOLARI, GÖSTERİŞ DELİSİ, MENFİ ÇIKARLARI YÜZÜNDEN UĞURUNA CANIMIZI YÜREĞİMİZİ KOYDUĞUMUZ TÜM ULUSUN BAYRAĞINA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI DUYARSİZLIK SONUCU SAHİP ÇIKAMAMIŞLARDIR.

 

sl_Euro2016TR

 

 

 

 

EURO 2016 D Grubu ikinci maçında İspanya ile karşılaşan A Milli Futbol Takımımız, sergilediği kötü futbolla hayal kırıklığı yaratırken sahadan 3-0 mağlup ayrıldı ve gruptan çıkma umutlarını mucizelere bıraktı.

 

EURO 2016 FRANSA başladı ve tüm heyecanıyla devam ediyor..
Türk Milli Takımı hariç hemen hemen tüm takımlar kora kor oynayarak kazanıyor ya da kaybediyor..
Belki kötü oynayanlar da vardı bizim gibi ama kötü koşan (aslında koşmayan) takım yoktu!
Dar kesim pantolon giymekle bu işlerin olmadığı anlaşıldı. Keza TV reklamlarında oynamakla da olmuyor bu işler! Türk futbolunu girdiği yoğun bakımdan çıkarmak için..Birilerinin canının fena yanması gerekiyor.

Canı yanması gerekenlerin öncelikle şu sorulara cevap vermeleri gerekiyor..

80 milyonluk ülkeden stoper çıkaramayan Fatih Terim kamuoyuna; Hakan Kadir Balta’yı ve milli takım prim sistemini açıklamalıdır..?

1

 

 

 

 

 

 

 

 
TFF Başkanı Yıldırım Demirören, neden Avrupa Şampiyonası’na katılan ülkeler arasında en çok kazanan 3 hocadan birinin Fatih Terim olduğunu ifade etmelidir, Aziz Türk Milletine? Ve karaborsada satılan biletlerin nerden ve kimler için rent sağladığını açıklamalıdır.

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 
Hagi, Popescu ve Taffarel’den sonra dikiş tutturamayan birinin Türk futbolunun imparatoru ilan edilmesinin, psikolojik, ekonomik ve sosyal zararları acilen araştırılmalıdır.
Daha Baba Hakkı’nın, Metin Oktay’ın, Lefter’in ismi bir üst geçide bile verilmezken, yaşarken 2 stada ismi verilen Fatih Terim’in ayrıcalığı nereden gelmektedir?  yüksek egosu kendini beğenmişliğinin yanı sıra pof poflanarak imparator ilan edilen bu şahıs kimin korumasında? Aslında bu soruların cevaplarını herkes biliyor ama nedense sonuca etki etmiyor, aynı isimler Türk futbolunda sürekli okey dönüyor..
Pastanın kremasını bile paylaşmak istemiyorlar. §
Şenol Güneş ve Abdullah Avcı’nın başarısızlıklarından ziyade, bu ranta kurban gittiklerini düşünüyorum.. Evet değerli okuyucularımız yukarıda da söylediğimiz gibi Türk futbolu resmen komada.

Çünkü sistemin ve taktiğin olmadığı bir yerde işler bizde ki gibi POFPOFLA, hadi aslanlar hadi kaplanlar, hadi yiğitler şeklinde yürüyor. Almanya Milli Takımına yeniden hayat verip, dünya şampiyonu yapan Joachim Löw’ü bile bu işi bilmiyor diye kovan bir ülkenin, komadan çıkması zor görünüyor, çıksa da nasıl bir hasarla karşılaşacağı meçhul! Kısacası devrim yapmak istiyorsak işe bir yerlerden koyulmamız gerekiyor..

MAÇ BİLETLERİNİ KARABORSADA SATAN FUTBOL FRDERASYONU YETKİLİLERİ HAKINDA DAVA AÇILMALIDIR,

TÜRK HAVA YOLLARI, NE KAZANDINIZ ? MİLYONLARCA EURO VEREREK TÜRK DÜŞMANLARININ DEĞİRMENİNE SU TAŞIMAKTAN BAŞKA. KENDİ KURMLARINA BİR KURUŞ YARDIMDA BULUNMAYAN SÖZDE MİLLİ HAVA YOLUMUZ BİZLERE UYGULADIĞINIZ AKILALMAZ BİLET FİYATLARINDAN ELDE ETİĞİNİZ HAKSIZ KAZANCI İSLAM DÜŞMANLARINA PEŞKEŞ ÇEKEREK. NE ELDE ETTİNİZ?.

SOCAR AZERBAYCAN YA SİZ, SİZE NE OLUYOR YETERİ KADAR YALAKALIK YETMEDİMİ ? SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI, HOCALI KATLİYAMINI UYGULAYAN VE KARABAĞ TOPRAKLARINDAN ALINAN KARARLARA RAĞMEN ÇIKARILMAYAN ERMENİSTAN, KARARI UYGULAMAYAN İKİ YÜZLÜ BATILILARIN KASALARINI DOLDURUYORSUNUZ.

 

MİLLİ TAKIM FUTBOLCULARI, KENDİNİZE GELİNİZ ÜÇ KURUŞ GÖRDÜNÜZ, FARKLI KURUMLAR VE MEDYA TARAFINDAN POF POFLANARAK KENDİNİZİ DEV AYNASINDA GÖRDÜNÜZ. SONUÇ KOŞMAYAN, OYNAMAKTAN ACİZ SAHADA GEZEN BAŞI BOŞ KOYUN SÜRÜSÜNDEN FARKINIZ KALMADI. KENDİNİZE ÇEKİ DÜZEN VERMENİN ZAMANI GELMEDİMİ?..

BU MİLLETİN AHINI ALMAYIN ALTINDA EZİLİRSİNİZ..
BEN HAKKIMI VE DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMI, BU MUBAREK AYDA HİÇ BİRİNİZE HELAL ETMİYORUM…

Kadim ÖZDEMİR

34

 

 

 

 

 

 

 

 

Benim ilk önerim, Yıldırım Demirören, Fatih Terim ve Aziz Yıldırım’ın Türk futbolundan uzaklaştırılması, göreceksiniz gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Ayrıca THY Genel müdürü Temel Kotil’in ve SOCAR Azerbaycan petrolün başkanı ‘in milli kuruluşların başından uzaklaştırolmaları olmasıdır. milli serveti gasp ederek düşmanlara peşkeş çektikleri için..
Ne dersiniz?

PİMG AGENCE FRANCE    Paris 18-06-2016

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER